Części szafek CAndt Solution Aco 3022pp 5010u

CAndt Solution Aco 3022pp 5010u to części szafek, które są wykonane z wysokiej jakości materiałów, aby zapewnić trwałe i bezawaryjne użytkowanie. Ich wytrzymała konstrukcja zapewnia trwałość i odporność na uszkodzenia, które mogłyby powstać podczas przenoszenia i transportu. Są dostępne w szerokiej gamie wymiarów i kolorów, co pozwala dostosować je do różnych wnętrz i wymagań użytkowych. Są lekkie, łatwe w montażu i niedrogie, więc idealnie nadają się do wielu różnych aplikacji.

Ostatnia aktualizacja: Części szafek CAndt Solution Aco 3022pp 5010u

Inteligentny-dom

Aplikacja Candy – świat dodatkowych funkcji

Wypróbuj je wszystkie i uprość swoje życie

Dowiedz się więcej

Interakcja głosowa z podłączonymi urządzeniami Candy za pomocą smartfona

Zarządzaj połączonym urządzeniem za pomocą aplikacji, gdziekolwiek jesteś

Zapoznaj się z całą gamą specjalistycznych treści, aby wykorzystać wszystkie możliwości urządzenia

Sprawdzaj stan konserwacji swoich urządzeń, gdziekolwiek jesteś

Śledź bieżące zużycie swoich urządzeń i optymalizuj ich wydajność, stosując się do wskazówek

Sortowanie i filtrowanie

Liczba produktów w wyniku: 15

FIXA Komplet narzędzi, 17 szt.

Więcej wariantówELLOVEN Kłódka

Narzędzia i akcesoria do montażu

Dzięki IKEA możesz skompletować własny zestaw narzędzi, z którego na pewno będziesz korzystać – bo sam wiesz najlepiej, czego potrzebujesz. Znajdziesz u nas zarówno pojedyncze narzędzia ręczne, jak i gotowe zestawy narzędzi. Przydadzą się one np. przy składaniu mebli lub gdy przyjdzie ci montować szafki i półki do piwnicy i garażu na szynach ściennych.

Zestawy narzędzi

Przygotowaliśmy kilka uniwersalnych zestawów narzędzi. Zestaw wkrętów i zatyczek FIXA jest doceniany przez wszystkich majsterkowiczów za dobrą jakość w niskiej cenie. Zestaw haków na obrazy zawiera aż 116 sztuk, w tym długi haczyk, dzięki któremu łatwo powiesisz malowidło na innej wysokości bez ponownego wiercenia. Zestaw okablowań pomaga utrzymać w porządku wszystkie kable – przydaje się zwłaszcza przy półce RTV i w domowym biurze.

Narzędzia ręczne

W IKEA znajdziesz najczęściej używane narzędzia ręczne. Należą do nich m. in. : wkrętarka (pomocna przy skręcaniu mebli i gdy chcesz szybko zamontować oświetlenie do piwnicy i garażu), poziomica laserowa (niezastąpiona m. przy montowaniu półek), szablon do wiercenia (przydatny przy wierceniu otworów na gałki do szuflad) i ochraniacze podłogi (przymocowane np. pod nogami krzeseł uchronią podłogę przed zarysowaniami).

Części szafek CAndt Solution Aco 3022pp 5010u

Bezpośredni link do pobrania Części szafek CAndt Solution Aco 3022pp 5010u

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Części szafek CAndt Solution Aco 3022pp 5010u