Instrukcje i porady dotyczące instalacji, użytkowania i serwisowania Aeg Oko Lavamat 1260

Instalacja, użytkowanie i serwisowanie pralki Aeg Oko Lavamat 1260 jest bardzo łatwe i bezproblemowe. Wszystkie niezbędne informacje dotyczące instalacji i użytkowania tego urządzenia można znaleźć w instrukcji obsługi. Należy przeczytać instrukcję przed rozpoczęciem instalacji i użytkowania pralki, aby upewnić się, że wszystko jest wykonywane zgodnie z zaleceniami. Instrukcja zawiera również ważne informacje dotyczące instalacji, użytkowania i serwisowania pralki. Należy przestrzegać wszystkich informacji, aby upewnić się, że urządzenie zawsze działa prawidłowo i bezpiecznie.

Ostatnia aktualizacja: Instrukcje i porady dotyczące instalacji, użytkowania i serwisowania Aeg Oko Lavamat 1260

Wyrażenie zgody poprzez kliknięcie przycisku "Akceptuję" sprawi, że będziemy mogli gromadzić dane dotyczące zachowania użytkowników na naszej stronie. Dzięki tym danym będziemy mogli ulepszać stronę i przygotowywać interesujące naszych użytkowników reklamy.

Wyrażenie sprzeciwu poprzez kliknięcie przycisku "Odrzucam" oznacza, że będziemy używać tylko plików cookies związanych z sesją, statystykami i poprawianiem użyteczności strony.

[global. cookielawextended. txt. firstparagraph]

[global. secondparagraph]

Poznaj swoje urządzenie dzięki instrukcjom obsługi.

Jeśli zapomniałeś gdzie położyłeś instrukcję dołączoną do swojego urządzenia, masz pomoc pod ręką. Wystarczy wprowadzić E-numer (numer typu modelu) swojego urządzenia, a my przeniesiemy Cię do dostępnych publikacji.

więcej

Dzięki rejestracji swoich urządzeń w MyBosch możesz uzyskać dostęp do Asystenta Serwisowego marki Bosch.

Jeśli Twój produkt jest już zarejestrowany w MyBosch, po prostu zaloguj się i wybierz produkt o który Ci chodzi, aby otrzymać wybrane dla Ciebie informacje i pomoc Asystenta Serwisowego marki Bosch – wszystko czego potrzebujesz i nic ponad to.

Masz kłopot ze znalezieniem tabliczki znamionowej i E-numeru (E-nr) urządzenia? Wejdź na poniższy link i wyszukaj tabliczkę znamionową.

Proszę wybrać swoją kategorię i podkategorię

Zaloguj się do istniejącego konta

Pojemność worka w odkurzaczu BOSCH BGL 452132 wynosi 5 l. Produkt dostępny w kolorze: niebieski metalic. Produkt posiada kabel elektryczny o długości 8 m. Zastosowanie odkurzacza: Domowy. Odkurzacz o mocy elektrycznej 2100 W.

Ściągnij obszerną i pomocną instrukcję obsługi do odkurzacza BOSCH BGL 452132.Przewodnik użytkowania został dodany 10. 05. 2012.Dostępne języki instrukcji obsługi do tego modelu: polski.Dowiedz się za darmo, jak poradzić sobie z obsługą BOSCH BGL 452132 i poznać jego ukryte funkcje.Całkowity rozmiar pliku PDF instrukcji obsługi wynosi 14. 9 MB.Do tej pory instrukcja została pobrane przez 0 osób.

  • instrukcja obsługi do odkurzacza BOSCH BGL 452132
    Pobierz instrukcję PDF w języku: PL
    Ilość pobrań: 0

Powyższe instrukcje są jedynymi w wersji elektronicznej, które dostarczane są przez producenta.Jeżeli nie pomagają Ci one w rozwiązaniu problemu, możesz skorzystać z naszej pomocy na naszejgrupie na Facebooku - Testerzy VideoTestów.

INFORMACJE PODSTAWOWE
System odkurzaniaZ workiem
Kod ProducentaBGL 452131
ZastosowanieDomowy
Kolorniebieski metalic
WYPOSAŻENIE
Zwijacz kablaTrue
Łagodny start silnikaFalse
Filtr wodny
Elektroniczna regulacja mocy
Moc elektryczna (maks. )2100 W
Sposób parkowaniaPoziome
Długość kabla elektrycznego8 m
Strona wwwhttp://www. bosch-home. pl/produkty/sprz%C4%85tanie-i-prasowanie/odkurzacze/workowe/BGL452132. html? source=searchRozwiń
Wskaźnik zapełnienia worka (pojemnika)
Możliwość zbierania płynów
Możliwość prania dywanów i tapicerki
Pojemność worka (pojemnika)5 l

Oceń BOSCH BGL 452132

  • Nie ma jeszcze żadnych opinii. Możesz być pierwszy.

Pytania i odpowiedzi

  • Nie ma jeszcze żadnych pytań.

Instrukcje i porady dotyczące instalacji, użytkowania i serwisowania Aeg Oko Lavamat 1260

Bezpośredni link do pobrania Instrukcje i porady dotyczące instalacji, użytkowania i serwisowania Aeg Oko Lavamat 1260

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Instrukcje i porady dotyczące instalacji, użytkowania i serwisowania Aeg Oko Lavamat 1260