Katalog części Asus A7n8x La Exporer

Katalog części Asus A7n8x La Exporer to katalog części zawierający szczegółowe informacje dotyczące wszystkich dostępnych części serwisowych do tego modelu płyty głównej. Zawiera on wszystkie informacje, takie jak wymiary, kody produktu, numery części, opisy, dane techniczne i instrukcje montażu. Katalog części pomaga użytkownikowi zrozumieć i wybrać odpowiednią część do naprawy lub wymiany, co pozwala w pełni wykorzystać potencjał tego modelu płyty głównej. Zawiera on również informacje na temat zalecanych części zamienne, które można kupić, aby zapewnić najlepszą wydajność i długoterminową niezawodność.

Ostatnia aktualizacja: Katalog części Asus A7n8x La Exporer

Pobieranie sterowników
ASUS A7N8X-LA


Kroki, aby ręcznie zaktualizować sterowniki A7N8X-LA:

Pobierz najnowszą wersję sterownika ASUS A7N8X-LA z naszej bazy danych poniżej. Po ukończeniu pobierania, możesz zaktualizować sterownik poprzez Menedżer urządzeń Windows.

Jak automatycznie zaktualizować sterowniki A7N8X-LA:

Sugestia: Użytkownicy Windows, którzy nie mają doświadczenia w aktualizacji sterowników urządzeń typu ASUS Płyta główna, mogą skorzystać z narzędzia DriverDoc [DriverDoc - Produkt Solvusoft], aby łatwiej pobrać najnowsze sterowniki A7N8X-LA. Ta narzędzie do aktualizacji sterowników zapewnia, że zawsze masz odpowiednie sterowniki dla A7N8X-LA i wersji systemu operacyjnego, zapobiegając instalacji niewłaściwych sterowników.

Baza danych DriverDoc licząca ponad 2 150 000 sterowników (i więcej z każdym dniem) gwarantuje, że wszystkie sterowniki na twoim komputerze - nie tylko typu Płyta główna - są zawsze aktualne!


Zainstaluj produkty opcjonalne - DriverDoc (Solvusoft) | EULA | Polityka prywatności | Warunki | Odinstaluj


Częste pytania dotyczące aktualizacji A7N8X-LA


Jaki system operacyjny jest zgodny ze sterownikami A7N8X-LA?

A7N8X-LA jest obsługiwany przez Windows.

Jakie są zagrożenia i zalety aktualizacji sterowników A7N8X-LA?

Zainstalowanie prawidłowych aktualizacji sterownika A7N8X-LA może zwiększyć wydajność i stabilność komputera, a także odblokować nowe funkcje Płyta główna. Ryzyko związane z instalacją niewłaściwych sterowników urządzeń Płyta główna obejmuje ogólny spadek wydajności, brak kompatybilności poszczególnych funkcji i niestabilność komputera. org/Question">

Jaka jest rola sterowników Płyta główna ASUS?

ASUS tworzy te niewielkie programy, aby umożliwić interakcję A7N8X-LA z określoną wersją systemu operacyjnego na Twoim komputerze. org/Question">

Jaki jest proces aktualizacji sterowników A7N8X-LA?

Sterowniki A7N8X-LA można zaktualizować ręcznie za pomocą Menedżera urządzeń Windows lub automatycznie, za pomocą narzędzia do aktualizacji sterowników.Konserwacja sterowników komputerowych

A7N8X-LA jest podatny na błędy systemowe związane z uszkodzonymi lub przestarzałymi sterownikami urządzeń. Kierowcy będą pracować pewnego dnia i z różnych powodów nagle przestaną pracować następnego dnia. Nie powinieneś się martwić, ponieważ możesz zaktualizować sterowniki Płyta główna jako środek zapobiegawczy.

Pobieranie odpowiednich sterowników dla urządzenia sprzętowego związanego z A7N8X-LA może być trudne ze względu na brak źródeł i trudności w zlokalizowaniu ich na oficjalnej stronie internetowej firmy ASUS. Podczas znajdowania, pobierania i ręcznego aktualizowania sterowników A7N8X-LA zajmuje dużo czasu, proces ten może być również mylący. Nieprawidłowe wersje sterowników spowodują więcej komplikacji związanych z wydajnością komputera, czasami powodując więcej szkód.

Innym istotnym problemem jest użycie programu aktualizacji sterownika, który jest zbyt pracochłonny, aby to zrobić. Te aktualizacje zapewnią, że zawsze masz odpowiednie sterowniki dla sprzętu i że są one zawsze kopiowane do momentu uaktualnienia do nowych wersji. Utrzymanie pliku kopii zapasowej sterownika jest doskonałą funkcją, która pozwala przywrócić dowolny sterownik z powrotem do poprzedniej wersji, w przypadku wystąpienia czegoś katastrofalnego.3 najpopularniejsze sterownika do ASUS A7N8X-LA (505 Modele)


 • 1005. 001


 • 1008


 • 1008 beta 004


(Reklama)

Zaktualizuj sterowniki A7N8X-LA jednym kliknięciem w DriverDoc:Please add exception to AdBlock for elektroda. pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Thank you very much for proposing a new subject! After verifying you will receive points!

Katarzyna Długosz 21 Jul 2011 14:19 2176

 • #1Level 9  

  #1

  Witam posiadam ww. płytę główną... zakupiłam gniazdo gameport na śledziu aby skorzystać z joysticka do gier. taśmę zgodnie z instrukcją podłączyłam do gniazda oznaczonego w manualu GAME1, niestety XP nie wykrywa mi kontrolera gier a wyczytałam że powinien zrobić to automatycznie. W biosie szukałam i tez nie mam pojęcia co zrobić aby działał....
  Będe wdzięczna za pomoc.
  Kasia

 • #2User removed accountUser removed account  #2

  W ADVANCED MENU w BIOSie, jest opcja ONBOARD DEVICES CONFIGURATION, a dalej ONBOARD GAME PORT, ustaw na 200/300 i zobacz czy działa.

 • #4jankolo

  R. I. P. Meritorious for the elektroda. pl  #4

  Katarzyna Długosz wrote:

  Strona 2-11.

 • #5#5

  To do jakiego game-portu podłączasz tego śledzia? na płycie głównej? Ja przejrzałem tylko manual na stronie asusa...
  http://dlsvr03. pdf
  Widzę że Ty masz a7n8x-vm, a ja przeglądałem a7n8x-vm_400 zara popatrze...

  Dodano po 23 [minuty]:

  No w tej instrukcji z twojego linka również jest, str. 2-11, 2-12 opis 'funkcji' Onboard Game Port, '... W biosie szukałam... ', piszesz, w BIOS'ie 'fizycznie' nie ma tej opcji?
  Podłączasz do USB czy Onboard Game Port na płycie głównej? Na nośniku ze sterownikami do płyty głównej jest to czego potrzebujesz, zainstaluj sterowniki do Onboard Game Port, w ogóle, zainstaluj wszystkie.

 • #6#6

  przepraszam podałam zły link do manuala
  teraz podaję do właściwego:
  https://www. php? p=8292484#8292484
  chodzi mi o to że w moim biosie nie mam w ogóle takiej pozycji jak ONBOARD GAME PORT jak pisze kolega iarok, natomiast złącze GAME na płycie głównej jest
  podłaczam ten śledź do GAME1 jak na obrazku

  sterowniki też zainstalowałam ze strony producenta wszystkie jakie sie dało i nadal nic.... svg"/>

 • #7#7

  Nic nie szkodzi
  http://forum. php? f=19&t=13963
  Ktoś już miał taki problem, dziwna sprawa(zamazane opcje w tej instrukcji, ta z mojego linka jest ze strony asus-a)...
  Mogła by pomóc aktualizacja biosu, ale jeśli ten GamePad nie jest jakimś 'specjalnym' za nie wiadomo ile(że szkoda go nie używać, zawsze można sprzedać), to można kupić nowy na USB i będzie działać.

 • #8#8

  witaj... o faktycznie nie jestem pierwsza.. i też osoba z Polski tamto napisała
  dziwna sprawa z tym zamazaniem, skłaniam sie ku wersji ze mam ograniczoną wersję BIOS-u bez obsługi gamport, zaś na płycie juz zostawiono bo komu by się chciało wylutowywać
  zakupie adapter usb gamport.... ten pad nie ma jakieś duzej wartości ale frajda z grania była niezła

Konfigu komputera nie znam do końca, ale to coś takiego:
Płyta jak w temacie, jakiś Athlon XP, 512MB RAM DDR333, GeForce 4 Ti4200 AGP8x, zasilacz Modecom 350W, HDD oraz 2 napędy.
Komputer zachowuje się w taki sposób: po wciśnięciu power startują wiatraki, dysk, mrugają napędy. Nic więcej się nie dzieje. Głośnik nie wydaje dźwięków, monitor cały czas w trybie stand-by. Kontrolki power i hdd świecą cały czas z tym, że hdd po jakiejś minucie gaśnie. BIOS resetowany, komputer odpalany z wyjmowanymi po kolei częściami - żadnej zmiany. Odpalałem samą płytę i procesor, wszystko bez ramu, bez grafiki, bez napędów, bez dysku - żadnej zmiany, zachowanie takie samo. Dodam jeszcze, że dysk jest podpięty pod IDE 0 a napędy pod IDE 1, po wyciągnięciu jednego kabla z IDE i włączeniu komputera nie zapala się dioda hdd, muszą być wpięte oba, czyli dysk i napędy.
Podejrzewam padniętą płytę, ale wole się upewnić. Te starocia jednak drogie są .

Katalog części Asus A7n8x La Exporer

Bezpośredni link do pobrania Katalog części Asus A7n8x La Exporer

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Katalog części Asus A7n8x La Exporer