Najważniejsze informacje o produkcie Canon Imageclass Mf4750

Canon Imageclass MF4750 to wielofunkcyjna drukarka laserowa stacjonarna, która łączy w sobie wydajność drukowania, skanowania, kopiowania i faksowania. Urządzenie może drukować do 22 stron na minutę, a poziom hałasu podczas drukowania wynosi zaledwie 49 dB. Drukarka obsługuje formaty plików PDF, JPEG i TIFF, a także oferuje funkcje skanowania do pamięci USB, drukowania bezpośrednio z pamięci USB i skanowania bezpośrednio do wiadomości e-mail. Drukarka jest łatwa w użyciu dzięki intuicyjnemu panelowi sterowania, który zawiera wyświetlacz LCD o przekątnej 5 cali. Canon Imageclass MF4750 wyposażony jest w złącze USB, sieć Ethernet i Wi-Fi, a także w podajnik papieru o pojemności 250 arkuszy. Jest to idealne urządzenie do domu lub biura, które wymaga wielofunkcyjnego urządzenia drukującego.

Ostatnia aktualizacja: Najważniejsze informacje o produkcie Canon Imageclass Mf4750

Łączenie się, drukowanie, kopiowanie i skanowanie w dowolny sposób dzięki urządzeniu wielofunkcyjnemu Wi-Fi, które zapewnia szybkie, wysokiej jakości wydruki bez obramowania

Dzięki systemowi kaset FINE firmy Canon i maks. rozdzielczości druku na poziomie 4800 dpi można drukować bez problemu niesamowite zdjęcia bez obramowania, zawierające mnóstwo szczegółów, i profesjonalne dokumenty z wyraźnym tekstem. Dzięki szybkości drukowania na poziomie 9, 9 obrazu/min (mono) i 5, 7 obrazu/min (kolor) wg standardu ESAT ISO druk zdjęcia 10 × 15 cm bez obramowania zajmuje około 44 s.

Bezproblemowe drukowanie i skanowanie za pomocą urządzeń inteligentnych i aplikacji Canon PRINT – dzięki trybowi punktu dostępu nie jest potrzebne połączenie internetowe

Użytkownik i drukarka we współpracy ze smartfonem Wystarczy pobrać aplikację Canon PRINT, aby zacząć drukować i skanować za pomocą smartfona lub tabletu i mieć bezpośredni dostęp do usług w chmurze. Tryb punktu dostępu pozwala tworzyć sieć bezprzewodową w trybie ad hoc, dzięki czemu można drukować i skanować bez potrzeby łączenia się z siecią Wi-Fi czy korzystania z Internetu.

Poznaj twórczą swobodę drukowania i skanowania w chmurze dzięki usłudze PIXMA Cloud Link

Ulepszona usługa PIXMA Cloud Link pozwala w kilka sekund drukować zdjęcia z serwisu Facebook, Instagram i internetowych albumów fotograficznych, drukować i skanować dokumenty w usługach w chmurze, takich jak GoogleDrive, OneDrive i Dropbox, a nawet załączać i wysyłać zeskanowane pliki i obrazy pocztą e-mail – wszystko bez użycia komputera.

Więcej wydruków za tyle samo dzięki opcjonalnym kasetom z atramentem XL i automatycznemu dwustronnemu drukowaniu dokumentów

Minimalna ilość odpadów i maksymalna oszczędność. Korzystanie z opcjonalnych kaset z atramentem XL umożliwia drukowanie większej liczby stron, a automatyczne drukowanie dwustronne pozwala oszczędzać papier, co przekłada się na obniżenie kosztów nawet o 50%.

Zabawa w tworzenie spersonalizowanych kart okolicznościowych, kalendarzy i innych materiałów dzięki usłudze Easy-Photo Print+


Usługa Easy-Photo Print+ umożliwia atrakcyjne, twórcze eksperymenty. Za pomocą tej usługi internetowej można łatwo projektować i drukować karty okolicznościowe, kolaże fotograficzne i wiele innych pozycji, używając własnych zdjęć z tabletu, komputera lub usługi w chmurze.

Pobieranie sterowników, oprogramowania i instrukcji obsługi

Aby uzyskać dostęp do zasobów wymienionych powyżej (i nie tylko), w tym do aplikacji, oprogramowania układowego, sekcji często zadawanych pytań i kodów błędów, wyszukaj swój produkt poniżej lub wybierz jedną z naszych popularnych grup produktów.

Po wyświetleniu strony produktu skorzystaj z kart w celu przechodzenia między poszczególnymi rodzajami zawartości.

W celu uzyskania wsparcia możesz również przejrzeć nasze strony dotyczące pomocy technicznej dla firm.

Oprogramowanie EOS Webcam Utility firmy Canon

Używaj swojego aparatu Canon jako wysokiej jakości kamery internetowej – wystarczy, że zainstalujesz nasze oprogramowanie EOS Webcam Utility.

Inne przydatne pozycje...

Kontakt

Skontaktuj się z nami telefonicznie lub pocztą e-mail, aby uzyskać pomoc techniczną

Canon iD

Zarejestruj produkt i zarządzaj kontem Canon ID

Naprawa

Wyszukaj punkt serwisowy i przydatne informacje dotyczące procedury naprawlub

PIXMA MX475

Niedrogie urządzenie wielofunkcyjne Wi-Fi – łatwe drukowanie, kopiowanie, skanowanie i faksowanie. Udostępnianie funkcji wielu komputerom i urządzeniom przenośnym oraz opcjonalne ekonomiczne atramenty XL.

Korzyści

  • Niedrogie urządzenie wielofunkcyjne z funkcjami drukarki, kopiarki, skanera i faksu
  • Łączność bezprzewodowa – łatwe udostępnianie w domu lub w biurze
  • Szybkie przetwarzanie wielostronicowych dokumentów dzięki automatycznemu podajnikowi dokumentów na 30 arkuszy
  • Obsługa aplikacji Canon PRINT oraz funkcji Google Cloud Print i Apple AirPrint
  • Druk dokumentów A4 z szybkością 9, 7 obrazu/min (mono) i 5, 5 obrazu/min (kolor).

Cechy szczegółowe

Przyjrzyj się dokładniej produktowi Canon PIXMA MX475

Niedrogie urządzenie wielofunkcyjne Wi-Fi

To bezprzewodowe urządzenie wielofunkcyjne, idealne do codziennej pracy w domu lub w małym biurze, umożliwia udostępnianie funkcji drukarki, kopiarki, skanera i faksu w wielu komputerach i urządzeniach przenośnych. Ma też kompaktową obudowę FastFront, która upraszcza wkładanie papieru i wymianę atramentów.

Obsługa smartfonów i tabletów

Pobranie aplikacji Canon PRINT umożliwi drukowanie z i skanowanie do urządzeń inteligentnych przez sieć Wi-Fi. Obsługa Apple AirPrint umożliwia drukowanie bezpośrednio z urządzeń iPhone, iPad i iPod touch firmy Apple. Obsługiwana jest również funkcja Google Cloud Print.

Wysoka jakość i duża szybkość

Technologia FINE firmy Canon umożliwia szybkie drukowanie doskonałych wydruków – od żywej grafiki z połyskiem aż po nieprzeciętnie wyraźne dokumenty biznesowe. Szybkie drukowanie w formacie A4: 9, 7 obrazu/min (mono) i 5, 5 obrazu/min (kolor) i kopiowanie stron A4 w około 24 sekund (kolor).

Obniż wydatki na atrament

Drukuj więcej za mniej. Opcjonalne kasety XL umożliwiają drukowanie znacząco większej liczby stron i wydłużają czas między wymianami. Jest to idealne rozwiązanie w przypadku częstego drukowania – zapewnia oszczędność do 50% na stronę w porównaniu ze standardowymi odpowiednikami.

Automatyczny podajnik dokumentów

W pełni zintegrowany, automatyczny podajnik dokumentów na 30 arkuszy przyspiesza i ułatwia skanowanie, kopiowanie i faksowanie dużych dokumentów, zapewniając maksymalną wydajność.

Tryb punktu dostępu


Tryb punktu dostępu umożliwia bezprzewodowe drukowanie na żądanie z urządzeń przenośnych bez dostępu do bezpiecznej sieci Wi-Fi.

Dane techniczne produktu

Więcej informacji o produkcie Canon PIXMA MX475, jego cechach i możliwościach.

Wygodna i łatwa wymiana

Skanowanie w wysokiej rozdzielczości

Bezprzewodowa obsługa i udostępnianie

Aplikacja Canon PRINT

Zgodność z tabletami i smartfonami

Opcjonalne pojemniki z atramentem o dużej pojemności

Automatyczne kopiowanie wielostronicowe

Funkcja faksu

  • Drukarka wielofunkcyjna — PIXMA MX475
  • Kasety FINE (kolorowa, czarna)
  • Przewód zasilający
  • Instalacyjny dysk CD-ROM
  • Podręczniki i inne dokumenty

Drukowanie bezprzewodowe

Możliwe jest drukowanie ze smartfonów i tabletów przez sieć Wi-Fi.

Drukarki wysokiej jakości

Wyjątkowe technologie druku i atramentu zastosowane w drukarkach PIXMA zapewniają bardzo wysoką jakość wydruków.

Korzystanie z pozostałych funkcji po zużyciu atramentu przez drukarkę

Internetowa instrukcja obsługi i konfiguracji urządzenia

Instrukcję obsługi tej drukarki można przeglądać w Internecie bez konieczności pobierania i instalowania plików w komputerze, smartfonie czy tablecie. Zobacz, jak skonfigurować drukarkę w określonym urządzeniu i systemie operacyjnym, i pobierz wymagane oprogramowanie.

lub

Najważniejsze informacje o produkcie Canon Imageclass Mf4750

Bezpośredni link do pobrania Najważniejsze informacje o produkcie Canon Imageclass Mf4750

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Najważniejsze informacje o produkcie Canon Imageclass Mf4750