Podręcznik instalacji sieciowej Dewalt Xr Li Ion Dcd936

Podręcznik instalacji sieciowej Dewalt XR Li Ion DCD936 jest idealnym rozwiązaniem dla osób poszukujących wygodnego i bezpiecznego dostępu do sieci. Podręcznik zawiera wszystkie niezbędne informacje dotyczące instalacji, konfiguracji i użytkowania sieci Dewalt XR Li Ion DCD936. Instrukcja zawiera wszystkie kroki, które należy wykonać, aby zainstalować i skonfigurować sieć, a także szczegółowe instrukcje dotyczące bezpieczeństwa i zabezpieczeń. Podręcznik instalacji sieciowej Dewalt XR Li Ion DCD936 pomoże użytkownikom zrozumieć zalety tego rozwiązania sieciowego i w pełni wykorzystać jego możliwości.

Ostatnia aktualizacja: Podręcznik instalacji sieciowej Dewalt Xr Li Ion Dcd936

Rejestracja produktu

Zarejestrowanie swojego zakupu w MyDEWALT umożliwia dostęp do informacji o serwisie gwarancyjnym, najnowszych aktualizacjach i ofertach, ocenianie i recenzowanie swoich produktów.

Naprawy i części zamienne

Użyj naszego wygodnego lokalizatora, aby uzyskać pomoc w odszukaniu najbliższego autoryzowanego serwisu DEWALT. Więcej informacji można uzyskać tutaj.

Serwis DEWALT

Podejmujemy szeroko zakrojone działania, aby zapewnić, że wszystkie nasze produkty są wykonane zgodnie z najwyższymi standardami i spełniają wszystkie odpowiednie przepisy branżowe.

Informacje o gwarancji

Uzyskaj wszystkie potrzebne informacje na temat gwarancji, naprawy lub wymiany produktu.

Informacje O Produkcie

  Nasz wygodny lokalizator pomoże znaleźć najbliższego autoryzowanego sprzedawcę DEWALT. Wyczerpujące informacje można znaleźć tutaj.

  XR FLEXVOLT to nasza przełomowa gama bezprzewodowych narzędzi 54V, które zapewniają moc narzędzi przewodowych i swobodę narzędzi bezprzewodowych. Akumulator XR FLEXVOLT to jedyny akumulator na rynku, który automatycznie przełącza się z 54V na 18V, co pozwala mu na zasilanie elektronarzędzi z gamy 18V XR i XR FLEXVOLT pracujących z napięciem zarówno 18V, jak i 54V. Dowiedz się więcej o XR FLEXVOLT tutaj.

  Tak. Akumulatory XR FLEXVOLT są zgodne wstecznie z wszystkimi produktami i ładowarkami 18V XR - każde bezprzewodowe elektronarzędzie 18V XR, które już posiadasz, można zasilać akumulatorem XR FLEXVOLT.

  Na stronach poświęconych produktom znajdują się odnośniki do pobierania instrukcji obsługi. Aby przejść na stronę produktu, wpisz kod lub nazwę produktu w pasku wyszukiwania na górze naszej witryny internetowej.

  Strona poświęcona produktowi zawiera listę danych o drganiach dotyczących narzędzi.

  Aby uzyskać wszelkie informacje techniczne dotyczące kotew i elementów złącznych, kliknij tutaj.

  Gwarancja

   Użytkownicy mają możliwość przedłużenia gwarancji na swoje narzędzia DEWALT do 3 lat. Wystarczy zarejestrować się na stronie MYDEWALT i postępować zgodnie z poleceniami w serwisie, aby zarejestrować swój produkt, i dodać go do swojej zakładki „Przegląd narzędzi” w czasie 4 tygodni od zakupu. Aby się zarejestrować, kliknij tutaj.

   Użyj naszego wygodnego lokalizatora, aby uzyskać pomoc w odszukaniu najbliższego autoryzowanego serwisu DEWALT. Więcej informacji można uzyskać tutaj.

   Wyświetl pełne warunki swojej gwarancji tutaj.

   Serwis I Informacje Techniczne

    Aby wyszukać odpowiednie części, instrukcje obsługi i rysunki dotyczące Twojego narzędzia, musimy znać numer modelu i numer typu tego narzędzia. W narzędziach DEWALT numer modelu i numer typu zwykle są umieszczone na etykiecie ostrzegawczej lub tabliczce znamionowej, która zwykle znajduje się na spodzie lub z boku narzędzia. W przypadku większych urządzeń, jak generatory, etykieta znajduje się zwykle na górze urządzenia.

    Numer seryjny produktu znajduje się zwykle na etykiecie znamionowej lub w komorze akumulatora. Zwykle ma postać serii cyfr lub kombinacji liter i cyfr. Aby uzyskać pomoc w odszukaniu numeru seryjnego, wyświetl przewodnik w formacie PDF dostępny tutaj.

    Kody daty to rok produkcji, po którym następuje tydzień produkcji oraz kod fabryki. Na przykład, produkt wykonany w drugim tygodniu 2017 r. w fabryce nr 59 jest oznaczony kodem 2017- 02 59. Aby uzyskać pomoc w odszukaniu kodu daty, wyświetl przewodnik w formacie PDF dostępny 

    Możesz skontaktować się z serwisem technicznym odwiedzając naszą witrynę dotyczącą serwisowania dostępną tutaj.

    ZNAJDŹ NAJBLIŻSZEGO SPRZEDAWCĘ

    Produkty i akcesoria DEWALT są dostępne do zakupu przez Internet i w punktach sprzedaży detalicznej w całym kraju. Wyszukaj najbliższy punkt sprzedaży, podając kod pocztowy lub miasto.

    • Zdjęcie oferty: Dewalt 2X Xr2AH+ DCB112 Xr li-ion

    O przedmiocie

    Witam, baterię z 22r. Jeden raz ładowane w pełni sprawne. Również ładowarka. Rzeczy z jednego zestawu.

    • Stan: Bardzo dobry Marka: DeWaltNapięcie (V): 18 VTyp akumulatora: Li-IonStan opakowania: zastępczeSeria: N830262Pojemność akumulatora: 2 Ah
     Dom i OgródNarzędziaOsprzęt do elektronarzędziAkumulatory do elektronarzędzi

     DCB183-XJ

     • Do stosowania we wszystkich istniejących elektronarzędziach DEWALT XR o napięciu 18 V
     • Brak efektu pamięci i praktycznie brak samorozładowania - duża efektywność działania i krótkie czasy przestoju wynikające z ładowania
     • Doskonałe parametry elektryczne

     Zobacz więcej funkcji

     Dodatkowe możliwości funkcji

     • Znikomy efekt pamięci
     • Wskaźnik naładowania LED pomaga w dysponowaniu akumulatorem i doborem optymalnego momentu jego ponownego ładowania
     • Technologia DEWALT XR w akumulatorze Li-Ion 2, 0 Ah optymalizuje zużycie energii i zapewnia wydłużenie czasu pracy przy jednym naładowaniu
     • Lekka konstrukcja zapewnia użytkownikowi wiekszą pojemność bez zwiększania rozmiaru i wagi w porównaniu do akumulatora 1, 5 Ah 18 V

     Specyfikacje

     8. 8 in

     Pojemność baterii

     2 Ah

     Wysokość produktu

     13. 5 in

     45 mm

     Szerokość produktu

     5. 5 in

     Waga produktu

     0. 35 Kg

     Ilość sztuk

     1

     110 mm

     0. 409 lbs

     Długość produktu

     Wsparcie

     1 Lata Ograniczona Gwarancja

     Jesteśmy pewni jakości naszych produktów i naprawimy bez opłat wszelkie usterki wynikające z wadliwych materiałów lub wykonania w ramach określonej gwarancji.

     Dowiedz się więcej

     Serwis

     Podejmujemy szeroko zakrojone działania, aby zapewnić, że wszystkie nasze produkty są wykonane zgodnie z najwyższymi standardami i spełniają wszystkie odpowiednie przepisy.

    Podręcznik instalacji sieciowej Dewalt Xr Li Ion Dcd936

    Bezpośredni link do pobrania Podręcznik instalacji sieciowej Dewalt Xr Li Ion Dcd936

    Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

    Ostatnia aktualizacja Podręcznik instalacji sieciowej Dewalt Xr Li Ion Dcd936