Podręcznik ogólny Epson Eh Tw6100w

Podręcznik ogólny Epson Eh Tw6100w to wygodny i łatwy w użyciu projektor, który oferuje wyraźny i jasny obraz oraz szeroką gamę funkcji. Jego kompaktowe wymiary i lekka konstrukcja zapewniają wygodę przenoszenia, a jego szeroki zakres wejść HDMI, VGA i USB umożliwia podłączenie szerokiej gamy urządzeń. Ekran LCD o przekątnej 15 cm (6 cali) zapewnia wygodne wyświetlanie treści, a funkcja automatycznego skalowania obrazu umożliwia wyświetlanie treści w najlepszej jakości bez zmiany ustawień. Podręcznik ogólny Epson Eh Tw6100w jest doskonałym rozwiązaniem dla biur, sal konferencyjnych i innych miejsc, w których potrzebny jest wyraźny i jasny obraz.

Ostatnia aktualizacja: Podręcznik ogólny Epson Eh Tw6100w

Wprowadź poniżej numer seryjny urządzenia, aby znaleźć najnowsze odpowiedzi na często zadawane pytania, sterowniki, podręczniki, oprogramowanie i informacje o gwarancji dla Twojego produktu.

Opcje kontaktu z działem pomocy technicznej firmy Epson można znaleźć na karcie Kontakt po wybraniu produktu.

Szukaj według nazwy produktu

Przykład: L5290, XP-245, WF-4740, DS-560

Szukaj według numeru seryjnego

Epson EH-TW6100W Projektor z okularami 3D RF oferujący wysoką jasność i rozdzielczość full HD podczas oglądania filmów, transmisji sportowych oraz grania w gry EH-TW6100W to idealny projektor dla graczy, kinomanów i kibiców, którzy chcą oglądać obraz Full HD na dużym ekranie we własnym zaciszu domowym. Ten projektor kina domowego wyposażony w najnowsze technologie obrazu Full 3D wyświetla obrazy 2D i 3D w wysokiej rozdzielczości bez żadnych kabli ani montowania go na stałe. Współczynnik kontrastu projektora EH-TW6100W wynosi 40 000:1, co wraz z technologią 3LCD Epson sprawia, że obrazy są wspaniałej jakości. Natężenie światła, zarówno białego, jak i kolorowego na równie wysokim poziomie 2, 300 lumenów oznacza, że można oglądać projekcję za dnia, nie siedząc po ciemku. Podłączasz odtwarzacz Blu-ray lub laptop Wi-Fi bezpośrednio do sygnału Wi-Fi projektora *1. Urządzenia bez funkcji bezprzewodowych można podłączyć do nadajnika HD Epson. Pięć wejść HDMI umożliwia podłączenie różnych urządzeń i sterowanie nimi za pomocą jednego pilota. Bezprzewodowe przesyłanie sygnału HD,, w czasie rzeczywistym" gwarantuje wyświetlanie obrazu bez opóźnienia i rozmycia obrazu. Obraz 3D jest wyraźnie jasny dzięki opracowanej przez firmę Epson technice zwiększania luminancji. Filmy i gry wideo 2D w wysokiej rozdzielczości, można przekształcić na format 3D, naciskając jeden przycisk, dzięki czemu zyskuje się jeszcze więcej tytułów 3D. Projektor jest sprzedawany w zestawie z lekkimi akumulatorowymi aktywnymi okularami migawkowymi 3D* 2, do których sygnał jest wysyłany drogą radiową*1, dzięki czemu nic nie przeszkadza w rozkoszowaniu się obrazem. Dzięki zgodności z branżowymi standardami okulary będą pasowały także do przyszłych urządzeń oraz do projektorów i telewizorów innych producentów. Dzięki funkcji regulacji głębi 3D wrażenie głębi i jakość obrazu jest znacznie lepsza niż w starszych projektorach 3D Epson. Wybierając między pięcioma trybami kolorystycznymi i korzystając z automatycznego optymalizatora kolorów, można po prostu skupić się na oglądaniu, a nie manipulować stale ustawieniami menu. Kluczowe cechy Bardzo jasna projekcja: Natężenie światła białego i barwnego 2300 lumenów Elastyczność: Bezprzewodowe przesyłanie sygnału Full HD Intensywne czernie: Współczynnik kontrastu 40 000:1 Jasny obraz 3D: Częstotliwość odświeżania 480 Hz Standard branżowy: Okulary 3D obsługujące łączność radiową w zestawie Epson EH-TW6100W with HC lamp warranty Współczynnik kontrastu projektora EH-TW6100W wynosi 40 000:1, co wraz z technologią 3LCD Epson sprawia, że obrazy są wspaniałej jakości.

Przedmiot został zarezerwowany, sprzedany lub Sprzedający zakończył publikację ogłoszenia.

  • Zdjęcie oferty: Projektor EPSON EH-TW6100W

O przedmiocie

Witam. Sprzedam projektor Epson EH-TW 6100W, stan idealny jak ze sklepu oryginalny karton, pełny komplet. Projektor ma przepracowane 144 godzin. Bez wad ukrytych. Polska dystrybucja, obraz idealny. Strona z opisem projektora https://www. epson. pl/products/projectors/home-cinema/epson-eh-tw6100w#specifications. Zapraszam.

  • Stan: Bardzo dobry Model: EH-TW6100W
Oferty sponsorowane
    ElektronikaRTV i AGDTV i VideoProjektoryUrządzenia

Podręcznik ogólny Epson Eh Tw6100w

Bezpośredni link do pobrania Podręcznik ogólny Epson Eh Tw6100w

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Podręcznik ogólny Epson Eh Tw6100w