Podręcznik recenzenta Asus Eeebox Eb1012p

Asus EeeBox EB1012P jest niedrogim, lekkim i kompaktowym komputerem stacjonarnym, który jest idealnym rozwiązaniem dla użytkowników, którzy potrzebują wydajnego i wszechstronnego komputera stacjonarnego. Ma inteligentny, bezgłośny system chłodzenia, który pozwala użytkownikom działać w ciszy. Jest wyposażony w szybki procesor Intel Atom D525 i 4 GB pamięci RAM, co pozwala mu wykonywać wiele zadań jednocześnie. Ponadto jest wyposażony w przestrzeń dyskową 500GB, co oznacza, że ​​możesz przechowywać wszystkie pliki, aplikacje i media bez żadnych ograniczeń. Jest wyposażony w szybkie porty, w tym port USB 3.0, co pozwala użytkownikom szybko ładować i przesyłać dane. Ponadto jest wyposażony w pełnowymiarową klawiaturę i myszkę, które ułatwiają korzystanie z komputera. Ogólnie rzecz biorąc, Asus EeeBox EB1012P to wydajny, wszechstronny i przystępny cenowo komputer stacjonarny, idealny dla użytkowników, którzy potrzebują wydajnego i wszechstronnego komputera stacjonarnego.

Ostatnia aktualizacja: Podręcznik recenzenta Asus Eeebox Eb1012p

  • Idealne centrum rozrywki Full HD (1080P) dla pokoju gościnnego
  • Wiele różnych portów wejścia i wyjścia zapewnia doskonałą łączność z urządzeniami, w tym eSATA - wydajny i szybki standard przesyłania danych
  • Oszczędny energetycznie EeeBox PC zużywa o 80% mniej energii, niż typowy komputer osobisty
  • Obsługa USB 3. 0

Równowaga osiągów i wydajności

EeeBox PC EB1012P to idealne rozwiązanie do codziennej użytku i rozrywki. Wydajna platforma, której można używać do przeglądania plików multimedialnych, surfowania po Internecie i nie tylko.

EB1012P wyposażony jest w dwurdzeniowy procesor IntelR Atom ® D510 stworzony specjalnie dla tego typu komputerów. Dzięki dołączonemu procesorowi graficznemu NVIDIA® ION™, EB1012P zapewnia doskonałe osiągi multimedialne przy niskim zużyciu energii wynoszącym zaledwie 65W.

Ciesz się multimedialną rozrywką HD

Niech jego rozmiar Cię nie zwiedzie - EeeBox PC EB1012P jest niewielki, ale mieści w sobie wysokiej jakości domowe centrum rozrywki.

EB1012P wyposażono w złącze HDMI zapewniające odtwarzanie wysokiej jakości filmów i zdjęć na monitorze HDTV lub LCD. Dodatkowo, wejście audio S/PDIF 5. 1 zapewnia doskonałą jakość dźwięku.

Dołączona aplikacja Total Media Center firmy ASUS pozwala na wyszukiwanie, organizowanie i wyświetlanie różnego rodzaju plików z biblioteki multimedialnej. Obsługuje różne formaty filmów, takie jak MPEG, WMV, i VC1.

I gdyby tego jeszcze było mało, EB1012P wyposażono w ASUS@Vibe - internetowy portal umożliwiający dostęp do ulubionej muzyki, filmów i kanałów telewizyjnych przez sieć.

Multimedia online nigdy nie wyglądały tak dobrze.

Wygodna łączność

EeeBox PC EB1012P stworzono z myślą o ułatwieniu łączności, dlatego został wyposażony w dużą ilość różnych portów wejście i wyjścia, co pozwala na obsługę różnego rodzaju urządzeń.

Oprócz portów USB (x6), VGA, HDMI, Ethernet, i wyjścia audio, EB1012P zawiera też port eSATA zapewniający przesyłanie danych z dużą prędkością z urządzeń zewnętrznych. eSATA przesyła dane ponad dwa razy szybciej, niż stosowane obecnie USB 2. 0 i FireWire.

Aby zapewnić bezproblemowe połączenia z siecią, EB1012P wyposażono w standard WLAN 802. 11n, który w porównaniu z innymi standardami bezprzewodowymi zapewnia znacznie wyższą przepustowość i szybsze przeglądanie Internetu. Zwiększone pokrycie sygnałem zapewnia lepszy przekaz i odbiór.

USB 3. 0: 10-krotnie szybszy, niż USB 2. 0

USB 3. 0 zapewnia przepustowość na poziomie 5Gbps, czyli 10 razy większą, niż USB 2. 0. Umożliwia to szybkie przenoszenie dużych plików, na przykład filmów. Umożliwia też szybsze ładowanie urządzeń. USB 3. 0 zwiększa żywotność baterii przerywając działanie w trybie czuwania.


poniedziałek, 7 czerwca 2010 mobiManiaK. pl

... HD. W przeciwieństwie do swoich poprzedników (Eee Box EB1012 oraz Eee Box EB1012U), nowy Asus Eee Box EB1012P oparty został na platformie nVidia ION następnej generacji oraz napędzany jest najnowszym procesorem Intel... S/PDIF 5. 1 z technologią SRS Premium Sound zapewnia doskonałą jakość dźwięku. Ponadto, Asus Eee Box

Czytaj całość »

środa, 28 lipca 2010

Jeden z najnowszych nettopów firmy Asus, który oparty został na nowoczesnej platformie graficznej nVidia ION następnej... urządzeniu tym pisaliśmy stosunkowo niedawno - podczas oficjalnej prezentacji EB1012P, która odbyła się na początku czerwca. Szczegółowa specyfikacja Asusa EB1012P jest niemalże identyczna jak w modelu EB1015P,

Czytaj całość »
czwartek, 10 czerwca 2010

... był dwurdzeniowym procesorem Intel Atom. Podczas targów Computex Taipei 2010, oprócz wspomnianego modelu Eee Box EB1012P, firma Asus przedstawiła także inne urządzenie z tej samej serii - Eee Box EB1501P. Oba urządzenia posiadają...

Czytaj całość »

ponad rok temu, Mateusz

... elektronicznego - firma Asus - zaprezentował właśnie swojego najnowszego nettopa będącego ulepszoną wersją modelu Eee Box EB1012. Urządzenie.... W przeciwieństwie do swoich poprzedników (Eee Box EB1012 oraz Eee Box EB1012U), nowy Asus Eee Box EB1012P oparty został na platformie... twardy HDD. Podobnie jak

..., do sprzedaży trafiły właśnie dwa najnowsze nettopy firmy Asus wyposażone w nowoczesny interfejs USB 3. 0 oraz... pojawiły się w sklepach na terenie całej Europy. ASUS Eee Box EB1501U wyposażony został w dwurdzeniowy procesor Intel Atom... od wersji naszego urządzenia. Drugi z prezentowanych nettopów - Eee Box PC EB1012U

Podręcznik recenzenta Asus Eeebox Eb1012p

Bezpośredni link do pobrania Podręcznik recenzenta Asus Eeebox Eb1012p

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Podręcznik recenzenta Asus Eeebox Eb1012p