Podręcznik użytkownika, instalacji i konserwacji Hitachi Cr 18dgl

Hitachi CR 18dgl to wysokiej jakości wkrętarka elektryczna, która jest przeznaczona do użytkowania w różnych warunkach i na różnych powierzchniach. Podręcznik użytkownika zawiera wszystkie niezbędne informacje dotyczące instalacji, konserwacji i użytkowania wkrętarki. Zawiera również wszystkie ważne informacje dotyczące bezpieczeństwa i zalecenia dotyczące zapewnienia bezpiecznego użytkowania. Instalacja i konserwacja wymaga dużej staranności i wykonania wszystkich instrukcji dokładnie. Instrukcje obejmują również informacje dotyczące instalacji i konserwacji akcesoriów do wkrętarki, takich jak śruby, bitów i narzędzi do wbijania. Po zakończeniu instalacji wkrętarki, należy wykonać test sprawdzający, aby upewnić się, że wszystko działa prawidłowo. Konserwacja powinna być wykonywana regularnie, aby zapewnić prawidłowe działanie wkrętarki.

Ostatnia aktualizacja: Podręcznik użytkownika, instalacji i konserwacji Hitachi Cr 18dgl

Potrzebujesz wsparcia?

Beko jest tutaj, aby Ci pomóc.

Wybierz produkt

Wskaż produkt, a my znajdziemy dla Ciebie najlepsze rozwiązanie.

Instrukcje obsługi

Wyszukaj numer urządzenia

Informacje gwarancyjne

Sprawdź naszą standardową gwarancję i rozszerzoną gwarancyjnę na komponenty

Skontaktuj się z nami

Chcesz się skontaktować?

Przewodnik napraw i części zamiennych

Potrzebujesz pomocy technicznej?

Odwiedź naszą stronę wyszukiwania usług

Znajdź usługę

Zaleca się rozmrażanie zamrażarki mniej więcej raz w miesiącu lub gdy poziom szronu osiągnie grubość 0, 5 cm.

Chłodziarki z systemem odszraniania nie wymagają ręcznego rozmrażania.

Podczas działania chłodziarki możesz słyszeć odgłosy przypominające szum wody. Odgłosy te powstają, gdy w układzie chłodniczym przepływa ciecz i gaz. Nie jest to usterka.

Dźwięk ten może być również emitowany z sieci wodociągowej, jeśli chłodziarka jest wyposażona w urządzenie do wytwarzania lodu, lub podczas automatycznego rozmrażania, jeśli urządzenie ma funkcję odszraniania. Spróbuj określić, skąd pochodzi dźwięk. Jeśli dźwięk pochodzi z zamrażarki lub z obszaru pomiędzy dopływem wody a kostkarką do lodu, dźwięk ten jest zjawiskiem normalnym i po chwili ustanie automatycznie.

Jeśli urządzenie nie działa prawidłowo podczas emitowania tego hałasu, należy skontaktować się z autoryzowanym serwisem.

Dźwięk ten informuje o otwartych drzwiach. Jeśli drzwi chłodziarki pozostaną otwarte, wspomniany alarm włączy się po kilku minutach. Alarm wyłączy się po zamknięciu drzwi.

Podczas przechodzenia pralki z jednego etapu do drugiego, na przykład z mieszania do wirowania, słychać stukot. W takim przypadku odgłos stukania jest normalny i nie oznacza uszkodzenia. 

Jeśli dźwięk jest rytmiczny, przyczyną może być ciężki przedmiot lub ciało obce w bębnie. Jeśli podejrzewasz, że tak właśnie jest, zatrzymaj pralkę i odprowadź wodę z wnętrza, aby usunąć przedmiot. 

Jeśli urządzenie nie działa prawidłowo podczas emitowania tego hałasu, należy skontaktować się z autoryzowanym serwisem.

Te odgłosy są normalnym zjawiskiem podczas odprowadzania wody z bębna. Ustaną one po całkowitym odprowadzeniu wody.

Silnik pralki może wydawać odgłosy buczenia lub furkotu podczas wirowania bębna. Jeśli słyszysz tylko te dźwięki podczas odprowadzania wody z urządzenia, może to oznaczać problem z wężem odpływowym. 

Wąż odpływowy usuwa wodę z bębna. Nie powinien on być wygięty ani zatkany. Sprawdź wąż i w razie potrzeby odblokuj lub wyprostuj go.

Jeśli urządzenie nie działa prawidłowo podczas wydawania tego dźwięku, należy skontaktować się z autoryzowanym serwisem. 

Jeśli dźwięk jest rytmiczny, przyczyną może być nierównomierne obciążenie lub ciało obce w bębnie. W przypadku podejrzenia, że zaszła taka sytuacja, należy zatrzymać pralkę i spuścić wodę z wnętrza. Usuń obce przedmioty lub dodaj inne rzeczy, takie jak ręczniki, aby zrównoważyć obciążenie bez przekraczania dopuszczalnego limitu pojemności urządzenia.

Te odgłosy mogą być również spowodowane uderzeniem urządzenia w węże znajdujące się z tyłu, na ścianie lub w szafce. Sprawdź, czy węże są prawidłowo zamocowane i czy urządzenie nie zmieniło pierwotnego położenia. 

Na koniec należy sprawdzić, czy urządzenie stoi poziomo i stabilnie na stopkach. Spróbuj zakołysać pralką z boku na bok lub do przodu i do tyłu. Nadmierne kołysanie może być spowodowane nierówną podłogą lub nieprawidłowym wypoziomowaniem stopek urządzenia.

Sprawdź wypoziomowanie urządzenia za pomocą poziomicy spirytusowej. Jeśli urządzenie nie jest wypoziomowane, należy wyregulować stopki, sięgając pod chłodziarkę i wyszukując dwie nóżki z przodu. Należy je obrócić w prawo lub w lewo, aż stabilnie zetkną się z podłogą.

Jesteśmy tu dla Ciebie!

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz porady dotyczącej produktu, kupujesz akcesoria, czy po prostu chcesz wyrazić opinię - jesteśmy tu dla Ciebie.

222 50 14 14Zapraszamy do kontaktu od poniedziałku do piątku w godzinach 8-18

Potrzebujesz więcej wsparcia?

Znajdź najczęściej zadawane pytania, przewodniki wideo, artykuły i nie tylko.

Lastmanuals oferuje tworzoną przez społeczność usługę współdzielenia, przechowywania i szukania instrukcji opisujących obsługę sprzętu i oprogramowania: podręczników, poradników, skróconych instrukcji, not technicznych... PAMIĘTAJ: WARTO PRZECZYTAĆ INSTRUKCJĘ PRZED ZAKUPEM!!!

Jeśli ten dokument zawiera instrukcję, której szukasz – pobierz ją teraz. Lastmanuals zapewnia szybki i łatwy dostęp do instrukci firmy BEKO DIS 5830. Mamy nadzieję, że instrukcja firmy BEKO DIS 5830 będzie przydatna.

Lastmanuals pomaga w ściągnięciu instrukcji obsługi dla BEKO DIS 5830

Możesz także pobrać poniższe instrukcje, związane z tym produktem:

BEKO DIS 5830 SKRÓCONA INSTRUKCJA (1864 ko)

Skrót instrukcji: podręcznik użytkownika BEKO DIS 5830

Szczegółowe instrukcje użytkowania znajdują się w podręczniku użytkownika.

[... ] Przycisk wyboru programu sluy do wyboru programu mycia.· ·Uruchom program, wciskajc przycisk Start/Anulowanie: Zamknij drzwi, aby uruchomi program. Po zamkniciu drzwi program zostanie wznowiony.· · · ·Po zakoczeniu wybranego programu mycia sygnal dwikowy bdzie co 10 sekund przypomina o wylczeniu urzdzenia. [... ] Po zamkniciu drzwi program zostanie wznowiony.Po zakoczeniu wybranego programu mycia sygnal dwikowy bdzie co 10 sekund przypomina o wylczeniu urzdzenia. Rozpocznij od dolnego kosza.TABELA PROGRAMÓWNumer programu123Referencyjny **45Nazwa programuMycie wstpneTemperatura mycia Naczy po uyciu, do umycia póniej Odpowiedni do30 min.EkoSzybki & CzystyIntensywny35°CNaczy deserowych i do kawy z niezaschnitymi resztkami potraw50°CNormalnie zabrudzonych naczy z niezaschnitymi resztkami potraw zawierajcych skrobi60°CNormalnie zabrudzonych naczy z niezaschnitymi resztkami potraw70°CMocno zabrudzonych naczy z zaschnitymi resztkami potrawStopie zabrudzenia Detergenty 15 cm³ 15-25 cm³ + 5 cm³-Niski x Mycie 35°C Zimne plukanie Gorce plukanie Koniecredni x x Mycie wstpne Mycie 50° Zimne plukanie Gorce plukanie Suszenie Koniec 140 1, 01 13redni x x Mycie 55° Zimne plukanie Gorce plukanie Suszenie KoniecWysokiMycie wstpne Koniecx x Mycie wstpne 50°C Mycie 70° Zimne plukanie Gorce plukanie Suszenie Koniec 115 1, 3 14, 4Przebieg programuCzas trwania (min. ) Energia (kWh) Woda (I)15 3, 630 0, 75 10, 258 1, 15 10, 6Uwaga! Podane w tabeli wartoci zuycia zostaly okrelone w warunkach standardowych. ** Program referencyjny dla instytutów badawczych Naley przeprowadzi testy zgodnie z norm EN 50242, przy 30 g. detergentu, pelnym pojemniku na sól zmikczajc, pelnym zbiorniku nablyszczacza i programie testowym. naczyPRZYCISKI FUNKCYJNEPrzyciski funkcyjnePrzycisk Wl/Wyl Ten przycisk sluy do wlczania/wylczania zmywarki. Kiedy wskanik uzupelniania jest ciemny, w dozowniku jest wystarczajca ilo nablyszczacza. Kiedy kolor jest jasny, otwórz dozownik i uzupelnij nablyszczacz.PKontrolka poziomu soliKiedy ta kontrolka zawieci si, naley uzupelni sól specjaln. W urzdzeniach, które nie maj elektronicznego wskanika soli, jej poziom mona odczyta na pojemniku na sól. Kiedy wizualny wskanik napelnienia jest ciemny, w pojemniku jest wystarczajca ilo soli. Kiedy kolor jest jasny, otwórz pojemnik i dodaj soli do zmywarek.PustyCANCELSALZSELTU ZPelnyUwaga dla instytutów badawczych Informacje potrzebne do przeprowadzenia testów zostan udostpnione na danie. Mona je zamawia poczt elektroniczn piszc na adres: dishwasher@standardloading. com Oprócz informacji kontaktowych w licie naley poda kod modelu i kod magazynowy urzdzenia. ] Kiedy wizualny wskanik napelnienia jest ciemny, w pojemniku jest wystarczajca ilo soli. Kiedy kolor jest jasny, otwórz pojemnik i dodaj soli do zmywarek.Uwaga dla instytutów badawczych Informacje potrzebne do przeprowadzenia testów zostan udostpnione na danie. ]


WARUNKI NA KTÓRYCH POBIERASZ INSTRUKCJĘ FIRMY BEKO DIS 5830

Lastmanuals oferuje tworzoną przez społeczność usługę współdzielenia, przechowywania i szukania instrukcji opisujących obsługę sprzętu i oprogramowania: podręczników, poradników, skróconych instrukcji, not technicznych...
W żadnym wypadku Lastmanuals nie ponosi odpowiedzialności za to, że dokument którego poszukujesz jest niedostępny, niepełny, w innym języku niż Twój albo jeśli model lub język nie pokrywają się z opisem. Lastmanuals, w takim przypadku, nie oferuje usługi tłumaczenia.

Kliknij na „Pobierz instrukcję” na końcu tej umowy, jeśli akceptujesz jej warunki, wtedy rozpocznie się pobieranie instrukcji produktu firmy BEKO DIS 5830.

Duży wybór podręczników szkolnych do szkoły podstawowej i szkół średnich. Oferta materiałów dla nauczycieli, a także repetytoria i materiały przygotowujące do egzaminów. Zakup podręczników do szkoły w Księgarni Internetowej PWN to także szybka dostawa i niskie ceny.

Posiadamy w ofercie podręczniki wszystkich największych wydawców takich jak: Wydawnictwo szkolne PWN, Operon, WSiP, Nowa Era, MAC Edukacja, Juka, GWO i wielu innych. Sprzedawane przez nas książki do szkoły są zawsze zgodne z podstawą programową i dostosowane do wszystkich poziomów kształcenia.

Dla dzieci, które rozpoczynają edukację w szkole podstawowej przygotowaliśmy bardzo atrakcyjną ofertę boxów edukacyjnych, zawierających pakiety podręczników, ćwiczeń i materiałów edukacyjnych. Każdy uczeń powinien posiadać w domu także encyklopedię, słowniki i leksykony. To wszystko znajdziesz w naszej księgarni internetowej PWN.Kupując podręczniki szkolne w naszej księgarni, oszczędzasz zarówno czas i pieniądze. Z nami wyszukasz wszystkie potrzebne książki i materiały do szkoły. Podręczniki, które są widoczne w naszej ofercie, są dostępne w naszym magazynie, więc dostarczamy je w bardzo krótkim czasie.Odbieraj podręczniki bezpłatnie w naszych księgarniach stacjonarnych PWN. Możesz wybrać także płatne sposoby dostawy takie jak: Poczta Polska, kurier, Paczkomaty czy Kioski Ruch i inne.Do szkoły, Twojemu dziecku przydadzą się także artykuły szkolne takie jak plecaki, piórniki, zeszyty, kredki i inne. W Księgarni Internetowej PWN kompleksowo wyposażysz dziecko do szkoły. Duży wybór i niskie ceny artykułów szkolnych! Księgarnia Internetowa PWN oferuje tanie podręczniki do podstawówki i gimnazjum (podręczniki do gimnazjum klasa 1, podręczniki do gimnazjum klasa 2 i podręczniki do gimnazjum klasa 3) oraz specjalistyczne podręczniki akademickie do szkół wyższych. Atrakcyjne ceny oraz szeroki wybór ucieszą każdego studenta.

Podręcznik użytkownika, instalacji i konserwacji Hitachi Cr 18dgl

Bezpośredni link do pobrania Podręcznik użytkownika, instalacji i konserwacji Hitachi Cr 18dgl

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Podręcznik użytkownika, instalacji i konserwacji Hitachi Cr 18dgl