Przygotowanie do instalacji Beko Csa34020

Przygotowanie do instalacji Beko Csa34020 może być wymagające, ale z odpowiednim wyposażeniem i przygotowaniem można z łatwością zainstalować ten model lodówki. Najpierw należy uzyskać niezbędne narzędzia i części, a następnie upewnić się, że miejsce instalacji jest wolne od wszelkich przeszkód. Następnie należy wybrać miejsce, w którym lodówka będzie stała, i podłączyć ją do odpowiedniego źródła zasilania. Po zakończeniu instalacji należy upewnić się, że wszystkie połączenia są dobrze zamocowane i wszystkie funkcje urządzenia działają poprawnie.

Ostatnia aktualizacja: Przygotowanie do instalacji Beko Csa34020

Please add exception to AdBlock for elektroda. pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Thank you very much for proposing a new subject! After verifying you will receive points!

hornet99 28 Mar 2017 19:12 1905

 • #1Level 2  

  #1

  Witam!

  Mam problem z chłodziarko zamrażarką BEKO CSA34020.
  Urządzenie przestało całkowicie mrozić i góre i dół. Po dłuższym odłączeniu od prądu startuje tylko zamrażarka- mrozi do około -28 stopni po czym wyłącza się i ponownie już nie uruchamia. Ponowny rozruch następuje dopiero po kilku godzinach z wyciągniętym kablem z gniazdka.Proszę o pomoc w zdiagnozowaniu usterki i informacje o ewentualnym koszcie naprawy lub opinie czy naprawa ma jakikolwiek sens. Z góry dzięki!

 • #2Piotr2608

  Company Account
  Level 41  #2

  hornet99 wrote:

  czy naprawa ma jakikolwiek sens.

  Te słowa rozwalają mnie na łopatki. Naprawiamy albo nie - przynajmniej ma się satysfakcję, że coś się naprawiło. Z takim zapałem nie naprawisz tej lodówki brak werwy i hartu ducha.

 • #3#3

  Szanowny Piotrze, proszę o ocenę gdyż to nie jest lodówka wysokiej klasy, więc jeśli potencjalny koszt naprawy wyniósł by połowę kosztów podobnej lodówki to to moim zdaniem nie ma sensu, tym bardziej, że jeśli nie byłym w stanie sam przykładowo jej uszczelnić lub uzupełnić substancję chłodzącą. Nie potrafie sam zdiagnozować usterki, dlatego proszę o pomoc.

Zmywarka wolnostojąca (15 kompletów naczyń, 60 cm)

Klasa energetyczna

Zużycie wody na cykl

9. 5 L
 • Technologia AutoDose: Optymalnie dozowany detergent i skuteczniejsze czyszczenie naczyń
 • Technologia CornerIntense: Równomierne mycie w każdym zakamarku
 • Fast+: 3 razy szybsze zmywanie

Zmywarka wolnostojąca (14 kompletów naczyń, 60 cm)

Klasa energetyczna

 • WaterSafe+™: Technologia zapobiegająca wyciekom
 • Technologia AquaIntense: Siła dodatkowego ramienia myjącego
 • FlexiDrawer: 5-pozycyjna szuflada na sztućce zapewniająca różne możliwości układania naczyń
 • Witam.

  W mojej lodówce podejrzewam uszkodzenie termostatu.
  Lodówka przy pomiarze, w ciągu 24godz pracowała 22godz. Sądzę że to sporo za dużo. Efektem tego jest zbyt niska temperatura, spore oszronienie na tylnej ściance. Pokrętło termostatu na min, czyli pozycja 1. Lodówka ciągle prawie chodzi i bardzo rzadko się wyłącza.Szukałem termostatu i teraz mam dylemat. Znalazłem, u mnie w sklepie w Gdyni mają i wołają za niego 150, - w internetowych sklepach znalazłem po 103, - ale znalazłem także po 66, - Wszystkie to niby K59-L2683 o numerze 4502011100. Dlaczego taka różnica cenie.Jak skomplikowana jest wymiana takiego termostatu? Gdzie prowadzi ta kapilara, i ile lodówki trzeba rozebrać aby go wymienić?

  Przygotowanie do instalacji Beko Csa34020

  Bezpośredni link do pobrania Przygotowanie do instalacji Beko Csa34020

  Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

  Ostatnia aktualizacja Przygotowanie do instalacji Beko Csa34020