Szybka instalacja C3 Sierra 48

Szybka instalacja C3 Sierra 48 to oprogramowanie umożliwiające szybką i łatwą instalację i konfigurację aplikacji przy użyciu zaledwie kilku kliknięć. Oprogramowanie pozwala na szybkie instalowanie i aktualizowanie systemów operacyjnych, aplikacji i innych komponentów bez potrzeby ręcznego programowania. Użytkownik może korzystać z platformy szybkiej instalacji C3 Sierra 48, aby zapewnić sobie bezproblemową współpracę z większością urządzeń i systemów operacyjnych. Platforma pozwala na instalację i aktualizację systemów, aplikacji i innych komponentów za pomocą jednego kliknięcia, co znacznie skraca czas potrzebny na uzyskanie pełnej funkcjonalności.

Ostatnia aktualizacja: Szybka instalacja C3 Sierra 48

Wsparcie techniczne i doradztwo

Słuchamy i doradzamy naszym klientom.

Szybka realizacja zamówienia

Dzięki bogatej wiedzy.

Bezpieczne zakupy i szybkie płatności

Legalna Polska firma, faktura VAT, Tpay

Najnowsze technologie

Dopasowane optymalne rozwiązania

Usługa Door to Door tylko 30 zł! w obie strony.

Możesz wysłać do nas swój sprzęt!

Damian Borkowski

Specjalista IT

Masz pytania na temat produktu lub usługi?
Skontaktuj się z nami (25) 307-06-06
lub napisz do nas na Czacie

Instalacja/reinstalacja systemu Mac OS na urządzeniu marki Apple.

 • Opis
 • Opinie (0)
 • Kontakt

Podczas instalacji dodatkowo zajmujemy się partycjonowaniem dysków.
Po zainstalowaniu systemu również go skonfigurujemy pod wymagania klienta!

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Instalacja / reinstalacja systemu Apple macOS 10. 13 High Sierra”

INFORMATYK-24. COM
Bohaterów Getta 2,
08-110 Siedlce
Telefon: 25 307 06 06
Nip: 821-254-27-73
Regon: 146905096
Godziny otwarcia
Pon-Pt 9:00-17:00
Sob-Nd. Zamknięte
Numer konta bankowego:
ING 04 1050 1894 1000 0092 1208 0080

Wsparcie techniczne i doradztwo

Słuchamy i doradzamy naszym klientom.

Możesz wysłać do nas swój sprzęt!

Instalacja/reinstalacja systemu Mac OS na urządzeniu marki Apple.


Cena z podatkiem VAT

 • ING 04 1050 1894 1000 0092 1208 0080

  Gwarancja: 6 miesięcy

  Instalacja/reinstalacja systemu Mac OS na urządzeniu marki Apple.

  Damian Borkowski

  Specjalista IT

  Masz pytania na temat
  produktu lub usługi?
  Skontaktuj się z nami 
  (25) 307-06-06

  • ING 04 1050 1894 1000 0092 1208 0080

   Wsparcie techniczne i doradztwo

   Słuchamy i doradzamy naszym klientom. png" alt=""/>Informacje o instalacji szybka instalacja pakietu Office - Office | Microsoft LearnPrzejdź do głównej zawartości

   Ta przeglądarka nie jest już obsługiwana.

   Przejdź na przeglądarkę Microsoft Edge, aby korzystać z najnowszych funkcji, aktualizacji zabezpieczeń i pomocy technicznej.

   • Artykuł
   • Czas czytania: 3 min
   • Dotyczy:
    Office 2010

   Podsumowanie

   W przypadku pakietu Microsoft Office 2010 firma Microsoft oferuje nowy sposób pobierania i instalowania produktów pakietu Office 2010. Ta technologia jest nazywana click-to-run, a w tym artykule omówiono kliknięcie do uruchomienia i sposób interakcji z niektórymi aplikacjami chroniącymi przed złośliwym oprogramowaniem.

   Więcej informacji

   Co to jest kliknięcie do uruchomienia?

   Click-to-Run to nowy sposób dostarczania i aktualizowania pakietu Microsoft Office dla klientów korzystających z łączy szerokopasmowych. Funkcja Click-to-Run korzysta z technologii wirtualizacji i przesyłania strumieniowego firmy Microsoft.

   Jak działa funkcja Click-to-Run?

   Produkty typu "kliknij, aby uruchomić" używają przesyłania strumieniowego. Pomyśl o tym w taki sam sposób, jak myślisz o przesyłaniu strumieniowego wideo. Możesz obejrzeć pierwszą część wideo przed pobraniem całego pliku. Podobnie, za pomocą polecenia Kliknij, aby uruchomić, możesz rozpocząć korzystanie z pakietu Office przed pobraniem całego pakietu lub produktu. Podczas korzystania z aplikacji reszta pakietu Office jest pobierana w tle po cichu.

   Innym aspektem kliknięcia w celu uruchomienia pakietu Office jest unikatowy sposób przechowywania pakietu Office po pobraniu go na komputer. Funkcja click-to-Run używa technologii wirtualizacji firmy Microsoft do przechowywania pakietu Office 2010 w zwirtualizowanej przestrzeni aplikacji. Ten wirtualny "bąbelek" oddziela pakiet Office od zwykłego systemu plików i aplikacji na dysku twardym. Dzięki temu pakiet Office 2010 Click-to-Run współistnieje obok dowolnej istniejącej wersji pakietu Office, która jest już zainstalowana na komputerze. Istnieją również inne korzyści wynikające z kliknięcia w celu uruchomienia pakietu Office.

   Dlaczego dysk Q lub dysk R są wyświetlane na moim komputerze po zainstalowaniu pakietu Office za pomocą polecenia Kliknij, aby uruchomić?

   Dysk Q (lub czasami dysk R) jest wyświetlany, gdy użytkownicy instalują produkt lub pakiet Office 2010 wdrożony za pośrednictwem funkcji Szybka instalacja. Te produkty wymagają instalacji wirtualnego systemu plików na dysku logicznym i dlatego użytkownicy widzą dysk Q lub dysk R.

   Jakich produktów używa kliknięcie do uruchomienia?

   Dostarczanie typu "kliknij, aby uruchomić" jest dostępne dla pakietu Office Home & Student 2010 i Office Home & Business 2010 po pobraniu bezpośrednio z firmy Microsoft. Funkcja Click-to-Run jest również używana w pakiecie Office Starter 2010.

   Aplikacje pakietu Office do uruchamiania i ochrony przed złośliwym oprogramowaniem

   Kliknij, aby uruchomić zgodność oprogramowania chroniącego przed złośliwym oprogramowaniem

   Implementacja dysku Q (lub dysk R w niektórych systemach) nie jest jeszcze w pełni zgodna z niektórymi istniejącymi rozwiązaniami chroniącymi przed złośliwym oprogramowaniem. Dopóki wszyscy dostawcy oprogramowania chroniącego przed złośliwym oprogramowaniem nie będą dystrybuować wersji oprogramowania zgodnego z technologią wirtualizacji firmy Microsoft, niektóre aplikacje chroniące przed złośliwym oprogramowaniem mogą nie wykrywać ani czyścić złośliwego oprogramowania, które przeniknęło do środowiska wirtualnego pakietów pakietu Office 2010 zainstalowanych przy użyciu funkcji Szybka instalacja.

   Czy kliknięcie w celu uruchomienia stanowi zagrożenie dla bezpieczeństwa użytkowników, którzy korzystali z funkcji Szybka uruchomienie w celu uzyskania pakietu Office 2010?

   Implementacja click-to-Run pakietu Microsoft Office oparta na technologii wirtualizacji firmy Microsoft jest zgodna ze ścisłymi standardami zabezpieczeń firmy Microsoft. Użytkownicy nie są bardziej podatni na ataki niż wtedy, gdy nie mają produktu pakietu Office typu "kliknij, aby uruchomić". Aplikacja Click-to-Run przeszła testy penetracyjnych innych firm i ukończyła szeroko zakrojone przeglądy zabezpieczeń.

   Mimo to użytkownicy będą mieli konfigurację dysku Q lub dysku R, która jest niezgodna z niektórymi rozwiązaniami chroniącymi przed złośliwym oprogramowaniem. W związku z tym złośliwe oprogramowanie może ukryć niewykryte na dysku Q lub dysku R, ale tylko wtedy, gdy komputer użytkownika jest już wykorzystany. Firma Microsoft nie wie o żadnym wystąpieniu tego scenariusza, ale jest to uważane za możliwe.

   Co użytkownicy mogą zrobić, aby chronić przed złośliwym oprogramowaniem, dopóki ich dostawcy ochrony przed złośliwym oprogramowaniem nie wydają aktualizacji zgodnej z technologią wirtualizacji firmy Microsoft?

   Użytkownicy powinni uruchamiać istniejące oprogramowanie chroniące przed złośliwym oprogramowaniem. Nie są one bardziej narażone na ataki niż w przypadku, gdy nie zainstalowano produktu pakietu Office typu "szybka instalacja". Jeśli podczas instalacji pakietu Office występują problemy, użytkownicy mogą wykonać naprawę pakietu Office. Ta procedura usuwa zawartość inną niż Microsoft i przywraca pakiet Office do pierwotnego stanu instalacji. Firma Microsoft zaleca również, aby użytkownicy kontaktowali się ze swoimi dostawcami ochrony przed złośliwym oprogramowaniem, aby uzyskać konkretną pomoc dotyczącą złośliwego oprogramowania.

   Co zrobić, jeśli mój dostawca ochrony przed złośliwym oprogramowaniem nie ma rozwiązania do wykrywania i czyszczenia złośliwego oprogramowania na dysku Q lub dysku R?

   Dostawcy ochrony przed złośliwym oprogramowaniem powinni skontaktować się z firmą Microsoft.


   Opinia

   Dodatkowe zasoby

Szybka instalacja C3 Sierra 48

Bezpośredni link do pobrania Szybka instalacja C3 Sierra 48

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Szybka instalacja C3 Sierra 48